wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Regulamin
Kontakt
 • "LUXFOR" F.H.U.
  Maciej Czerwik
  ul.Działkowa 11 b / 5
  41-506 Chorzów
  NIP: 954-100-06-60
 • E-mail:info@luxfor-lampy.pl
 • Telefontel: 662886849
 • Godziny działania sklepu(pn-pt w godz. 9.00 - 16.00)
  Jesteśmy również na Allegro - nick: Luxfor

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Regulamin

Regulamin sklepu

 

Sklep internetowy, działający pod adresem www.sklepzoświetleniem.pl, prowadzony jest przez firmę "LUXFOR" F.H.U. Maciej Czerwik, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Chorzowa pod numerem 28416, nr NIP: 954-100-06-60 z siedzibą w Chorzowie przy ul. Działkowej 11b m. 5.

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internetowej.

2. Stronami transakcji są:
- Firma "LUXFOR" Maciej Czerwik z siedzibą w Chorzowie przy ul. Działkowej 11b m. 5 zwana dalej Sprzedającym;
- Osoba fizyczna lub prawna zwana dalej Kupującym.

3. Zamówienia są przyjmowane po naciśnięciu ikony koszyka zamawianego towaru i wypełnieniu formularza zamówieniowego, który się Państwu wyświetli. Zamówienia przyjmowane są również pocztą elektroniczną oraz telefonicznie.

4. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje potwierdzenie: terminu dostawy, ceny zamawianych towarów oraz kosztów transportu.

5. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji przez Sprzedającego po zaakceptowaniu warunków z punktu 4. przez Kupującego.

6. W przypadku braku potwierdzenia zamówienia ze strony Kupującego w ciągu 7 dni, zostanie ono anulowane.

7. Z chwilą potwierdzenia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy kupna-sprzedaży pomiędzy Sprzedającym a Kupującym.

8. W przypadku niedostępności całości lub części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

9. Do każdej sprzedaży wystawiany jest dowód sprzedaży, na życzenie faktura VAT

10. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

11. Forma płatności za zamówione towary:
- przedpłata tradycyjnym przelewem bankowym na konto Sprzedającego przed wysyłką;
- przesyłka pobraniowa


12. Towar zakupiony w sklepie wysyłany jest przesyłką kurierską.
Koszt dostawy:
- 14,00 PLN przy przedpłacie na konto Sprzedającego;

- 21,00 PLN płatne przy odbiorze

13. Wysyłka zamówionego towaru następuje zwykle w ciągu 2-5 dni roboczych po złożeniu zamówienia, nie później jednak niż w ciągu 10 dni roboczych od daty jego złożenia. Wyjątek stanowią zamówienia na towary "na zamówienie".  Termin ustalany jest wtedy indywidualnie.

14. Przesyłki są ubezpieczone. Odbierając towar Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada widocznych uszkodzeń. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji uszkodzeń transportowych jest spisanie przez kuriera "Protokołu Reklamacji" w momencie dostarczenia przesyłki. Pozostałe przypadki uszkodzeń będą rozpatrywane na drodze "porozumienia stron".

15. Kupujący konsument ma prawo w terminie 14 dni odstąpić od umowy kupna-sprzedaży bez podawania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie. Jest to możliwe, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony oraz posiada oryginalne opakowanie. Zwracany towar należy odesłać Sprzedającemu, dbając o jego należyte zabezpieczenie w transporcie. Sprzedający gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru, po jego otrzymaniu i sprawdzeniu. Koszt odesłania towaru pokrywa kupujący. Nie przyjmujemy zwrotów towarów "za pobraniem".

16. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są 12-sto miesięczną gwarancją producenta.

17. Sprzedający nie posiada salonu ekspozycyjnego. Na prośbę kupującego istnieje jednak możliwość odbioru zakupionego towaru w siedzibie firmy.

18. Jeżeli po otrzymaniu towaru Kupujący znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia mechaniczne, powinien porozumieć się ze Sprzedającym. Sprzedający po sprawdzeniu, usuwa wady, lub wysyła nowy towar. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 10-ciu dni roboczych od ich wpłynięcia.

19. Kupujący, składając zamówienie, wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych do celów realizacji zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych. Dz. U. Nr 133, poz. 883.

20. Kupujący, poprzez złożenie zamówienia akceptuje powyższy Regulamin.

21. Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.

22. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem, oraz w przypadku braku porozumienia, zastosowanie maja przepisy Kodeksu Cywilnego.

23. Sprzedający zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w Regulaminie.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl